
Modelis LV No Lucky Miner kalnrūpniecība sha-256 Algoritms ar maksimālo hashrate 3 TH/s ja enerģijas patēriņš ir 50W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 0.11 | $ 3.26 | $ 39.18 |
| Elektrība | $ 0.05 | $ 1.46 | $ 17.53 |
| Peļņa | $ 0.06 | $ 1.80 | $ 21.64 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 3 TH/s±10% | 50W±10% | 16.67j/TH | $ 0.06 |
| Ražotājs | Lucky Miner |
| Modelis | LV |
| Zināms arī kā | Lucky Miner LV07 Pro 3T Bitcoin miner |
| Izdaliet | May 2026 |
| Izmērs | 109 x 99 x 45mm |
| Svars | 370G |
| Trokšņa līmenis | 38db |
| Power | 50W |
| Saskarne | WiFi 2.4G |
| Temperatūra | 5 - 45 °C |
| Mitrums | 5 - 95 % |